Допоможіть!Відомо, що при діленні числа n на 16 остача = 9.Знайдіть остачу при ділення числа n :

1)на 2; 2)на 4; 3)на 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Курилов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16n+9

n=1   16*1+9=16+9=25

n=2   16*2+9=32+9=41

1)  на 2     ост 1

2) на 4     ост 1

3) на 8     ост 1