Одна помпа щогодини викачує з басейну 11 у води. Скільки центнерів воды викачають 2 такі помпи за

5 год спільної роботи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Відповідь:

11*2=22 (2 помпи)

22*5=110

Покрокове пояснення: