У Іванки 42 наклейки, що становить 6/7 кількості наклейок, які має Оля. У кого з дівчаток наклейок

більше? На скільки? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заставнюк Денис.

Ответ: Удачи!

Пошаговое объяснение:

1) 42 : 6 • 7 = 49 (н.) - в Олі;

2) 49 - 42 = 7 (н.) - на стільки в Олі більше.

Отвечает Петрушов Витя.

42:6*7=49(н.) далі на фото