Виразіть у квадратних метрах і запишіть десятковим дробом 4 дм² ,20см² ,1дм 22см (з поясненням)


Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Максим.
4дм²=4/100м², бо 1дм²=1/100м² або 10/1000м² 1/100×4=4/100м²

20см²=20/1000м², бо 1см²=1/1000м² 1/1000×20=20/1000м²

1дм²22см²=32/1000м², бо тут 1дм²+22см²=10/1000+22/1000= =33/1000м²