У подібних трикутниках ABC і A1B1C1 A = 30°, АВ = 1 м, ВС = 2 м, B1C1 = 3 м. Чому дорівнюють кут

А1і сторона A1B1?​

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Сергей.

Якщо трикутники АBC i A1B1C1 подібні, то кут А = куту А1 = 30°.

За цією ознакою подібності випливає, що \frac{BC}{AB} = \frac{B1C1}{A1B1}.

Звідси: А1В1 = \frac{1*3}{2} = 1,5