Щоб уникнути грози,7 пухнастиків за 10 год зловили 840 блискавок.Скільки блискавок упіймає один

пухнастик за 7 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Матчанов Игорь.
1) 840 : 7 =120 (бл.) - упіймає 1 пухнастик за 10 годин
2) 120 : 10 =12 (бл.) -упіймає 1 пухнастик за 1 годину
3) 12 * 7 =84(бл.)
Відповідь: 84 блискавки упіймає один пухнастик за годин.