поясніть чи зміниться значення дробу якщо тільки його чисельник помножити на якесь натуральне

число?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

Ні, бо натуральне число більше 0, тому якщо чисельник більше 0, то + на + дає +, а якщо чисельник менше 0, то - на + дає -. Якщо ж чисельник дорівнює 0, то він всеодно буде дорівнювати 0, бо 0 на будь-яке число дає 0. Приклади:

 \frac{3 \times 6}{7}  =  \frac{18}{7}

 \frac{ - 3 \times 6}{7}  =  -  \frac{18}{7}

 \frac{0 \times 6}{7}  =  \frac{0}{7}  = 0