вистава у двох діях розпочалась о 14:00 годині і тривала110 хв із перервою між діями у 20 хв.

скільки часу тривали обидві дії вистави й о котрій годині вистава закінчилась

Ответы на вопрос

Отвечает Гайниева Жасика.

Ответ:

1) 110+20=130(хв) або 2год 10хв

2) 14:00+2:10=16:10

відповідь: вистава закінчилась о 16:10