Знайдiть наббiлтший спiльний дiльник 12 i 8 . А 4 Б 6 В 3 Г 48 Какой же вариант ответа лучше

написать 4 или 24 !?

Ответы на вопрос

Отвечает Чепурных Ульяна.

Найбільший спільний дільник (НСД) двох чисел - це найбільше число, на яке ділиться і перше, і друге число без остачі.

Для знаходження НСД двох чисел 12 і 8, можна скористатися алгоритмом Евкліда. Згідно з цим алгоритмом, НСД(12, 8) = НСД(8, 12 mod 8) = НСД(8, 4) = НСД(4, 8 mod 4) = НСД(4, 0) = 4.

Отже, найбільший спільний дільник чисел 12 і 8 дорівнює 4. Тому правильний варіант відповіді - варіант А, 4.

Гарного вечора, сподіваюся, допоміг! Якщо виникнуть питання, то задавайте, до ваших послуг.

Отвечает Черняк Катя.

Відповідь:

А 4

Покрокове пояснення:

Розкладемо числа на прості множники та випишемо загальні множники чисел:

12 = 2 · 2 · 3

8 = 2 · 2 · 2

Загальні множники чисел: 2; 2

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх спільні множники:

НСД (12; 8) = 2 · 2 = 4