При якому значенні х рівність(6+х)=1/2 правильна?


Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.
Для вирішення цього рівняння потрібно спочатку відняти 6 від обох сторін:

(6 + x) = 1/2

x = 1/2 - 6

x = -11.5

Отже, рівняння (6 + x) = 1/2 не має розв'язків при дійсних значеннях x.