Як змiниться рiзниця, якщо: 1) збільшити зменшуване на 1,9, 2) зменшуване зменшити на 2,7, а

від'ємник - на 2,4; а від'ємник збільшити на 3,8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) збільшити зменшуване на 1,9: итог увеличится на 1,9

например:

2-1=1 и (2+1,9)-1=2,9 ⇒ 2,9-1=1,9

2) зменшуване зменшити на 2,7, а від'ємник - на 2,4:

итог увеличится на 0,3, например

3-2,5=0,5 и (3-2,7)-(2,5-2,4)=0,3-0,1=0,2 ⇒ 0,5-0,2=0,3

зменшуване зменшити на 2,7, а від'ємник збільшити на 3,8, итог уменьшится на 6,5, например

10-3=7 и (10-2,7)-(3+3,8)=7,3-6,8=0,5