1. Визнач кількість натуральних чисел, розташованих між числами 38 i 67 Срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Станислав.

Відповідь:

Покрокове пояснення

67- 38 - 1=29- 1=28

Отвечает Lotsmanova Diana.
67-38=29
Відповідь: 29 нат. чисел