Теңдеуді шешіңіз: 5 - 3(x-2(x-2(x-2))) = 2қайтып шығарылады? пж комектесіңдерш​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Лилия.

Ответ:

x=3

Пошаговое объяснение:

5-3(x-2(x-2(x-2)))=2\\5-3(x-2(x-2x+4))=2\\5-3(x-2x+4x-8)=2\\5-3x+6x-12x+24=2\\-9x=-27\\x=3