6 робітників виконують певну роботу за 4, 5 годин. Скільки робітників виконають ту саму роботу за

1,8 годин? Допоможіть прошуууу це дуже важливо​

Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Саша.

Ответ:

1) 6:4,5=1,3

2) 1,8:1,3=1... тому один це все не встигне виконати тому відповідь 2

Отвечает Голуб Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

6 рабочих = 4,5 часов

х рабочих = 1,8 часов

х/6 = 4,5/1,8

1,8 * х = 4,5 * 6

1,8х = 27

х = 27 : 1,8

х = 15

15 рабочих потребуется чтобы выполнить эту работу за 1,8 часа