Як розділити порівну 7 яблук між 12 друзями, якщо кожне яблуко можна розрізати не більше ніж на 4

частини?

Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12*а=7

а=7/12=(3+4)/12=1/3+1/4

4 яблука розділити на 3 частини

3 яблука розділити на 4 частини

Отвечает Бакулин Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

3 яблука поділити на 4 частини, отримаємо 12 четвертин. Кожен отримаємо 1/4 яблука.
А 4 яблука ділимо на 3 частини, отримаємо 12 третин. Кожен отримає 1/3.

Таким чином кожен друг отримає 1/4 і 1/3 яблука.