ПОМОГИТЕ СРОЧНО 4 КЛАСС!!! 3 гаража у двох протилежних напрямках виїхали на скутерах зайчик і

Вовчик. Зайчик рухався зі швидкістю 38 км/ год, а вовчик — зі швидкістю 42 км/год. Через скільки годин відстань між ними становитиме 320 км?Яка швидкість віддалення? Через скільки годин відстань між ними становитиме 320 км? Задача Магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дивися

1) 38+42=80 (км/год) - швид. віддалення

2) 320 : 80 = 4 (год)

Відповідь: 80 км/год - швид. віддалення; через 4 год - відстань між ними становитиме 320 км

Пиши скоріше!!!

Отвечает Омельченко Лика.

Пошаговое объяснение:

1) 38 + 42 = 80 (км/ч) - скорость удаления Зайчика и Вовчика

2) 320 : 80 = 4 (часа) - время, через которое между Зайчиком и Вовчиком расстояние будет 320 км