Допоможіть будь ласка Обчисли значення виразу,використовуючи розподільну властивість множення

(поясніть будь ласка що це означає): 2,7*1,13+2,7*0,87 5,5*2,7+5,5*3,1-5,5*5,8

Ответы на вопрос

Отвечает Bobnyuk Jana.

2,7*1,13+2,7*0,87=2,7*(1,13+0,87)=2,7*2=5,4

5,5*2,7+5,5*3,1-5,5*5,8=5,5*(2,7+3,1-5,8)=5,5*0=0