Допоможіть! 1.Розв'яжи рівняння. а) (х-20) • 4=120 б) (х-50) • 2 =80 2.Розв'яжи задачу на кратне

порівняння двох добутків. Для ремонту будівлі купили 5 коробок по 40 цвяхів у кожній коробці та 4 коробки по 10 гвинтів у кожній. У скільки разів більше купили цвяхів, ніж гвинтів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кляус Лера.

Ответ:

даю відповідь на перше

а) (х-20) * 4=120

перемножуєм те що в дужках

4х-80=120

переносити 80 на іншу сторону

4х=120+80

4х=200

ділимо 200 на 4

х=50

б) (х-50)*2=80

перемножуєм дужки

2х-100=80

переносим 100

2х=80+100

додаємо

2х=180

тепер 180 ділимо на два

х=90

Отвечает Чёрный Даниил.
A) (x-20) * 4=120
перемножуєм те що в дужках
4x-80=120
переносити 80 на іншу сторону
4x=120÷80
4x=200
ділимо 200 на 4
X=50
6) (x-50)*2=80
•перемножуєм дужки
2x-100=80
_переносим 100
2x=80+100
додаємо
2x=180
тепер 180 ділимо на два
X=90