3 клас хелп, 2×(4÷2) 5÷5×4


Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

2 × 2 = 4

1 × 4 = 4............

Отвечает Романова Виктория.

Привіт! З радістю допоможу. Ось розв'язання:

2 × (4 ÷ 2)

Крок 1: Розрахуємо вираз у дужках: 4 ÷ 2 = 2.

Крок 2: Підставимо отримане значення назад у вираз: 2 × 2 = 4.

Відповідь: 4.

5 ÷ 5 × 4

Крок 1: Розрахуємо вираз зліва направо: 5 ÷ 5 = 1, а потім 1 × 4 = 4.

Відповідь: 4.

Сподіваюся, це роз'яснення допомогло вам з розв'язанням ваших завдань!