20. Мама купила 3 пакети молока. З них 1 ціла 2/3 пакета пішло на приготування каші, а 2/3 пакета

випив Андрійко. 3 Скільки молока залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Алина.

Відповідь на файлі

↓  Ось тут ↓


Отвечает Семченко Андрей.

Відповідь: залишилося \frac{2}{3} молока

Покрокове пояснення:

1\frac{2}{3} = \frac{5}{3}

1) \frac{2}{3} + \frac{5}{3} = \frac{7}{3} = 2\frac{1}{3}

2) 3 - 2\frac{1}{3} = \frac{2}{3}