На полиці стояли 70 книг. З них 20% становили підручники. Скільки підручників стояло на полиці?

Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лягуша Данил.

Ответ:

14 підручників

Пошаговое объяснение:
Нехай х - кількість підручників, тоді:
х=70/100*20=0,7*20=14

Отвечает Тепляшин Ваня.

Ответ:

14 пiдручникiв стояло на полицi

Пошаговое объяснение:

70 - загально книг

20% від 70:

(20/100) * 70 = 0.2 * 70 = 14

Вiдповiдь: 14.