Знайдіть значення виразу (0, 6а + 0, 5b) + 0, 9а Якщо За + b = - 0.7 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Бурыкина Катя.

Ответ:

-0,35

Пошаговое объяснение:

(0,6а + 0,5в) + 0,9а =

0,6а + 0,5в + 0,9а = 1,5а + 0,5в = 0,5(3а + в)

3а + в = -0,7

0,5(3а + в) = 0,5 * (-0,7) = -0,35