Щомісяця плата за послуги мобільного зв'язку, яким користується Оля, складає 100 грн. повідомив

Мобільний оператор про підвищення цін на 1/5. На скільки більше тепер платитиме Оля щомісяця?​ Допоможіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Япарова Лия.
100:5•1=20(грн)
Відповідь: на 20 грн

Отвечает Суслов Никита.

Ответ:

100 / 5 * 1 = 20 (грн) - стало більше

Відповідь: на 20 грн більше тепер платитиме Оля щомісяця.

Пошаговое объяснение: