З пасіки привезли мед. 12 кг меду була в бідонах. Це 1/3 усього меду. Решту меду розлили у 8 банок.

Скільки кілограмів меду в одній банці? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Хлиста Марта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 : 1/3 = 12 * 3 = 36 кг всього меду

36 - 12 = 24 кг залишилось

24 : 8 = 3 кг меду в одный банці