У школі 900 учнів, серед них-540 дівчат. Скільки відсотків учнів цієї школи складають дівчата?

Відповідь: дівчата складають ___%.

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Дарья.
Складемо відношення
900 учн/100%=540 учн/ ?
900/100=9
540/9=60%
Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

900 чел- 100%

540 чел - Х%

х=(540*100):900=60% девочки