Допоможіть будь ласка Тарас витратив 1/2 своїх зошитів для шкільних предметів, а 4/9 решти віддав

молодшій сестрі. Після цього в Тараса залишилося 10 зошитів. Скільки спочатку зошитів було в Тараса?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Васьков Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2+4/9=9/18+8/18=17/18 тетрадей использовали

1 - все тетради

1-17/18=1/18 это 10 тетрадей

1/18 - 10

1 - х

х=10÷1/18=10×18=180 тетрадей было всего