тарас витратив половину своїх зошитів для шкільних предметів а 4/9 решти віддав молодшій сестрі.

Після цього в тараса залишилося 10 зошитів. Скільки спочатку було зошитів спочатку в тараса?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:9/9-4/9=5/9 10 тетрадей

10×9÷5=18 тетрадей 1/2 всех тетрадей

18÷1/2=36 тетрадей було спочатку