Дано вектори a i b, |a|=3, |b|=2, кут(a;b)=60°. Знайдіть |2а-3b|срочнооо допоможіть!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Владлена.

Ответ:

√61

Пошаговое объяснение:

1) Спочатку виводимо, що | 2а - 3b | це - √( 2а - 3b )² отже √(4а² - 12аb + 9b²) = √(16 - 36 + 81) = √61
• 4а² = 4 * 4 = 16
• 9b² = 9 * 9 = 81
12ab = 12 * 2 * 3 * cos 60° = 72 * 1/2 = 36