Зведіть подібні доданки: 3k-k+7k. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Руслана.

Ответ:

напевно так 3k-k+7k=9k якщо не помиляюсь

Отвечает Мырзахан Бекқабыл.

Відповідь:

Щоб звести подібні доданки, потрібно скласти або відняти доданки з однаковими змінними. У цьому виразі 3k, -k та 7k є доданками зі змінною k. Щоб звести їх, складемо їх разом:

3k - k + 7k = (3 - 1 + 7)k = 9k

Отже, після зведення подібних доданків отримуємо 9k.

Постав Кразу відповідь(коронку)

будь ласка!!!