два вантажні автомобілі одночасно виїхали з парковки в різних напрямках швидкість першого 70 км за

годину а другого 60 км за годину яка буде відстань через 4 години допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Вугс Станислав.
Ответ:
520км
Пошаговое объяснение:
1) Рахуємо відстань яку проїхав кожен транспорт:
4*60 = 240 км
4*70 = 280 км
2) Додаємо відстані :
240+280= 520 км

Отвечает Данькина Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60 + 70 = 130 (км/ч) - скорость удаления.

2) 130 * 4 = 520 (км) - расстояние между ними через 4 часа

Ответ: 520 км