Допоможіть будь ласка 1 Чому дорівнює значення функції у=2х-0,5,якщо х=1,5 А)1,5 Б)1 В)—2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Настя.

Ответ:

у=2,5

Пошаговое объяснение:

Если х=1.5, то у=2*1,5-0,5=3-0,5=2,5