З двох пунктів, відстань між якими 40 км, назустріч один одному одночасно вирушають пішохід і

велосипедист. Швідкість велосипедиста в 4 рази більша швидкості пішохода. Знайдіть швидкість пішохода і велосипедіста, якщо відомо, що вони зустрілися через 2,5 години після свого виходу.

Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкин Ваня.
X-скорость пешехода; 4x-скорость велосипедиста. составляем уравнение: 2,5*x+2,5*4x=40; 2,5x+10x=40; 12,5x=40; x=40/12,5=3,2 км/час. 3,2*4=12,8 км/час. Ответ: скорость пешехода равна 3,2 км/час, скорость велосипедиста 12,8 км/час.