ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 35 БАЛОВ! У гуртку 50 учнів, кількість дітей які конструюють моделі ракет

становить три частини від загальної кількості учнів, моделі катерів дві частини учнів, моделі літаків 5частин. Скільки учнів конструюють моделі ракет, моделі катерів. моделі літаків? Побудувати діаграму розподілу уподобань членів гуртка. (будь- яку)

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Герда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 + 2 + 5 = 10 частин всього

50 : 10 = 5 дітей це одна частина

3 * 5 = 15 учнів конструюють моделі ракет

2 * 5 = 10 учнів конструюють моделі катерів

5 * 5 = 25 учнів конструюють моделі  літаків

Моделі ракет       моделі катерів         моделі літаків

                                                                          |    |            
       |    |                                                             |    |
       |    |                          |   |                               |    |
       |    |                          |   |                               |    |

       |    |                          |   |                               |    |

        15                            10                                25