у гуртку 50 учнів 15 з яких конструюють моделі ракет 10 моделі літаків а решта моделі катерів

побудувати кругову діаграму ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дым Макс.

Пояснення:

знайдемо відношення у %

50/100 = 0,5 це 1%

15/0,5 = 30%  конструюють моделі ракет

10/0,5= 20%   конструюють моделі літаків

20+30 = 50% разом

100-50 = 50% решта моделі катерів

коло це 360°

360*0,3 = 108°  конструюють моделі ракет

360*0,2 = 72°    конструюють моделі літаків

360*0,5 = 180°  решта моделі катерів

будуємо коло з трьома секторами при цих кутах