1. Поле прямокутної форми має площу 63 а, його довжина – 70 м. Обчисліть периметр поля. 2. Сума

довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда 132 см. Два його виміри 12 см і 9 см. Знайдіть третій вимір паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Гудзенко Лариса.

№ 1.

1 а = 100 м² (сотка)

S = а · b = 63 a = 6 300 м² - площадь поля

а = 70 м - длина

b = 6 300 : 70 = 90 м - ширина

Р = (a + b) · 2 = (70 + 90) · 2 = 160 · 2 = 320 м - периметр поля.

Ответ: 320 м.

№ 2.

L = 4 · (a + b + c) = 132 см - сумма длин всех рёбер

a + b + c = 132 : 4 = 33 см - сумма трёх измерений

а = 12 см - первое измерение

b = 9 см - второе измерение

с = 33 - (9 + 12) = 33 - 21 = 12 см - третье измерение

Ответ: 12 см.