У трикутнику ABC відомо B=A=35, BC = 12cм, знайдіть AC


Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

AC2=ab2-cb2

AC2=(35)2 -  (12)2

AC2=1225-144=1081

AC=33 cm