Знайдіть проміжки зростання і спадання та точки екстремуму функції f(x)= 1/x^2+1 f(x)=x^2-6x/x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Щелкунов Дима.

f(x) = 1  \x - 2 \times 2.f(x) = 1 - 2 + (33 - 4) = 30.f(x) = 30 - 1