3217-x=706 y-1700=2070 800-80=z t+3217=8000


Ответы на вопрос

Отвечает Май Мелиса.

Ответ:

Давайте вирішимо ці рівняння:

3217 - x = 706

Спершу віднімемо 706 від обох боків рівняння:

3217 - x - 706 = 706 - 706

На просторі рівняння:

2511 - x = 0

Тепер додамо x до обох боків:

2511 - x + x = 0 + x

На просторі рівняння:

2511 = x

Отже, x = 2511.

y - 1700 = 2070

Спершу додамо 1700 до обох боків рівняння:

y - 1700 + 1700 = 2070 + 1700

На просторі рівняння:

y = 3770

Отже, y = 3770.

800 - 80 = z

Віднімемо 80 від 800:

800 - 80 = 720

Отже, z = 720.

t + 3217 = 8000

Спершу віднімемо 3217 від обох боків рівняння:

t + 3217 - 3217 = 8000 - 3217

На просторі рівняння:

t = 4783

Отже, t = 4783.

Отже, ми знайшли значення змінних:

x = 2511

y = 3770

z = 720

t = 4783

Пошаговое объяснение: