1. Скільки градусів містить кут, який становить 4/15 прямого кута?​


Ответы на вопрос

Отвечает Грицкевич Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

90 * 4/15 = 6 * 4/1 = 24/1 = 24°

Ответ: 24°