З одного міста в одному напрямі одночасно виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год та вийшов

пішохід зі швидкістю 4 км/год якою буде відстань між ними через 3 години після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ожегов Степан.

Відповідь:16 * 3=48км - відстань велосипедиста

4*3=12км - відстань пішохода

48-12=36км

Відповідь:36км

Варіант в одному прикладі:

(16*3)-(4*3)=36км