1) С одного міста в одному напрямі одночасно виїхав велосипедист зі швидкістю 16км/год та вийшов

пішехід зі швидкістю 4км/год. Якою буде відстань між ними через 3 год після початку руху? Пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Відповідь:

ответ 36

Покрокове пояснення:

16*4=48

4*3=12

48-12=36