Перетворіть десятковий дріб у звичайний і знайдіть обернене до нього число

1)0.252)0.23)0.024)0.1А)50Б)2В)25Г)10Д)5Е)4УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ ДАМ 30 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова София.

Ответ:

1 - E

2- Д

3 - А

4 - Г

Пошаговое объяснение:

1)0.25 = \frac{25}{100} =\frac{1}{4}   Е)4

2)0.2=\frac{2}{10} =\frac{1}{5}   Д)5

3)0.02=\frac{2}{100} =\frac{1}{50}  А)50

4)0.1=\frac{1}{10}   Г)10