* З'ясуй, на яке число треба поділити дріб 8/27 щоб отримати дріб 1/2 СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбек Алтынай.
Для знаходження числа, на яке потрібно поділити дріб 8/27, щоб отримати дріб 1/2, просто поділіть 8/27 на 1/2. Результатом буде 16/27.
Отвечает Бурундукова Варя.

Відповідь:

16/27

Покрокове пояснення:

8/27 / х=1/2

8/27 / х/1=1/2

8/27 * 1/х=1/2

8/27х=1/2

27х=16

х=16/27