Спростіть вираз та обчисліть 1) 347+(х+353) його значення при х=25 2) 265+(у-153) його значення

при у=193 СРОЧНО!! В МЕНЕ ЗАЛИШИЛОСЯ 5 ХВИЛИН!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Мария.

347+(х+353)= 347+(25+353)

вирішуємо що у нас у дужках

25+353=378

потім

265+378=643

І за таким принципом можна зробити і друге