8. Решите уравнения. a) 45 600 + (720 675 - y) = 551 925 6) 289 410 - (x + 13 135) = 76 499​


Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a) 45,600 + (720,675 - y) = 551,925

Давайте спростимо рівняння:

720,675 - y = 551,925 - 45,600

Віднімемо 551,925 від 720,675:

720,675 - 551,925 = 168,750

Тепер віднімемо 45,600 від 168,750:

168,750 - 45,600 = 123,150

Тепер ми маємо:

720,675 - y = 123,150

Щоб знайти значення y, віднімемо 123,150 від 720,675:

y = 720,675 - 123,150

y = 597,525

Отже, рішення для a) це y = 597,525.

б) 289,410 - (x + 13,135) = 76,499

Давайте спростимо рівняння:

289,410 - x - 13,135 = 76,499

Тепер віднімемо 13,135 від 289,410:

289,410 - 13,135 = 276,275

Тепер ми маємо:

276,275 - x = 76,499

Щоб знайти значення x, віднімемо 76,499 від 276,275:

x = 276,275 - 76,499

x = 199,776

Отже, рішення для б) це x = 199,776.