5.3/5*3/7 обчисліть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анна.

Для обчислення виразу (5.3/5) * (3/7) вам потрібно спершу виконати ділення, а потім множення:

(5.3/5) = 1.06

(3/7) = 0.428571429 (округлено до шести знаків після коми)

Тепер множимо ці два результати:

1.06 * 0.428571429 = 0.457142858

вираз (5.3/5) * (3/7) дорівнює приблизно 0.457142858.

Отвечает Новиченко Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 3/5×3/7=28/5×3/7=12/5=

2 2/5