На екскурсію поїхало 360 учнів у першій групі 3/10 всіх учнів а у другій 5/9 скільки учнів у третій

групі

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Яночка.

Ответ: В третій групі 52 учні

Пошаговое объяснение:

1 гр = 3/10

2 гр = 5/9

3 гр = ?

Спочатку дізнаємось скільки учнів у 1 групі.

360 ÷ 10 = 36 — 1/10 від всіх учнів

36 × 3 = 108 учнів у першій групі

Тепер дізнаємось скільки учнів у 2 групі.

360 : 9 = 40 — 1/9

40 × 5 = 200 учнів у другій групі.

Тепер віднімаємо від всієї кількості учнів кількість учнів з двох груп.

360 - 200 - 108 = 360 - 308 = 52 учні в третій групі

Отвечает Желемеева Лера.

Відповідь:

2/10- 3 гр.

Покрокове пояснення:

Всього: 360учн.

1гр.-3/10

2гр.-5/9

3гр.-?

3/10+5/10=8/10

10/10-8/10=2/10