Запишіть 3 дроби що дорівнюють 6\15 Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.

6/15 = (6*2)/(15*2) = 12/30

6/15 = (6*3)/(15*3) = 18/45

6/15 = (6*4)/(15*4) = 24/60

можна найкращий будь ласка?