Знайдіть площу трикутника , дві сторни якого дорівнюють 4см і 7см і кут між ними 120°


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Відповідь:

S =7√3 см²

Покрокове пояснення:

Формула; S =1/2(ab*sinA)

Підставимо значення в формулу

S =1/2(4*7*sin 120°) =1/2(28*√3/2) =28√3/4=7√3