Решите уравнение:1)а+513=725 ;2)(х-75)+327=5013;3)425:(х+7)=5²


Ответы на вопрос

Отвечает Перегудова Анна.
1) a + 513 = 725

Спростимо це рівняння, віднявши 513 від обох боків:

a + 513 - 513 = 725 - 513

a = 212

2) (x - 75) + 327 = 5013

Спростимо це рівняння, віднявши 327 від обох боків:

(x - 75) + 327 - 327 = 5013 - 327

x - 75 = 4686

Тепер, щоб знайти значення x, додамо 75 до обох боків:

x - 75 + 75 = 4686 + 75

x = 4761

3) 425 / (x + 7) = 5²

Спершу обчислимо 5²:

5² = 25

Тепер ми можемо переписати рівняння:

425 / (x + 7) = 25

Далі, помножимо обидві сторони на (x + 7), щоб виразити x:

425 = 25 * (x + 7)

Далі поділимо обидві сторони на 25:

425 / 25 = (x + 7)

17 = (x + 7)

Тепер віднімемо 7 від обох сторін:

17 - 7 = x

x = 10